ugzambrow

Rada Gminy Zambrów - Kadencja 1994-1998

Rada Gminy Zambrów:

Stanisław Krajewski - Przewodniczący Rady Gminy

Jan Leśniewski (odwołany 29 grudnia 1995)- Wiceprzewodniczący

następnie Stanisław Łapiński (od 29 grudnia 1995) - Wiceprzewodniczący

Sylwester Hankowski - Wiceprzewodniczący

 

Pozostali Radni:

Gołaszewski Waldemar, Gosk Janusz, Gosk Stanisław (mandat wygasł 7 listopada 1997), Gromek Zdzisław, Jankowski Sławomir, Kos Jarosław, Krajewski Kazimierz, Krajewski Tadeusz, Łapiński Stanisław, Narożny Wiesław, Uszyńska Danuta, Skarzyński Józef, Szulborski Ireneusz, Śledziewski Marek, Wiśniewski Janusz, Wiśniewski Stanisław, Wyrzykowski Zygmunt.

Zarząd Gminy Zambrów:

Kazimierz Dmochowski Przewodniczący Zarządu - Wójt
Jerzy Baczewski Zastępca Wójta - Członek Zarządu
Stanisław Krajewski Członek Zarządu (do 29 grudnia 1995)
Zdzisław Gromek Członek Zarządu
Jarosław Kos Członek Zarządu
Jan Leśniewski Członek Zarządu
Ireneusz Szulborski Członek Zarządu
Zygmunt Wyrzykowski Członek Zarządu (do 14 lutego 1996)
Janusz Gosk Członek Zarządu (od 29 grudnia 1995)
Data stworzenia : 2018-03-27 10:30 Autor : Mariusz Kulesza Data publikacji : 2018-03-27 10:30 Osoba udostępniająca na stronie : Mariusz Kulesza Data ostatniej modyfikacji : 2018-03-27 10:33 Osoba modyfikująca : Mariusz Kulesza